Sevgili
Dr. AHMET KURT'un Sayfası
onu hep böyle gülerken anımsayacağız

YAŞAM ÖYKÜSÜ


Kısacık yaşadı

 

 

 

 


O çocukları çok sevdi ve hep çocuk kaldıYapacağı çok iş vardı

         

YAZILANLAR
SÖYLENENLERYakınlarıDostları
Ölüme Karşıdan Bakmak  Mustafa Sütlaş !Aghmet!  Nevin Sütlaşİş arkadaşlarıAHMET KURT'UN SAYFASI
YAŞAM ÖYKÜSÜ
ARDINDAN YAZILANLAR
ANI DEFTERİ

 

 

 

Kendime bir internet sayfası yaptığımı duyurduğumda sevgili Ahmet sayfanda bize de ayrı bir yer verecekmisin diye sormuştu. İnternet sayfamın niteliğinin farklı olması nedeniyle böyle birşey düşünmemiştim. Sonra ayrıca kişisel bir aile sayfası yapınca, bu tür özel bölümleri o sayfanın geliştirilmesi aşamasına ertelemiştim. Sayfa henüz o aşamaya gelmediğinden, sayfamda yer vereceğim kişilerden biyografilerini istememiştim. Nereden bilebilirdim ki günün birinde böyle bir nedenle bu bilgilere gereksinimim olacağını. İşte onun bizlerden ayrılmasından sonra, onun için yaptığım sayfada onun biyografisi gerekli oldu.
Onu tanıdıktan sonraki dönemini bilsem de, zaman zaman geçmişi konuştuğumuz sırada bazı bilgiler almış olsam da ona ait bu bilgilerin bütünlüklü bir şekilde bir yerlerde olmayışından dolayı kendi kendime kızdım.
Bu sitede Sevgili Ahmet'in çevresinde derleyebildiğim, çeşitli biçimlerde ulaştığım biyografik bilgileri ve anıları, resimleri kısaca yer alıyor.
Bu bilgileri genişletmek için bu sayfayı ziyaret edenlerin destek ve katkısına gereksinimim var. Lütfen burada yer almayan ve sizin bildiğiniz bilgiler varsa bana iletiniz. Dahası ilginç resimler ve anılar varsa onları da iletiniz. Bu sayfayı onu sonsuza kadar yaşatacak şekilde birlikte oluşturalım.
Yaşamı daima "gülerek" yaşayan Sevgili Ahmet'i yitirdiğimize hâlâ inanamıyorum. O orada bir yerlerde "saklanmış" ve ortaya çıkmak, bizi "neşe"yle doldurmak, keyiflendirmek için en uygun zamanı ve koşulu bekliyor

Mustafa SÜTLAŞ-2004 .

MUSTAFA SÜTLAŞ'IN SAYFASI

Hazırlayan:Dr. Mustafa SÜTLAŞ, İletişim: mustafa@sutlas.com