2007 yılı çalışma ve etkinlikler raporu


yazar: mustafa sütlaş
yayınlayan: kendi yayınım (rapor)
yayın yılı: 2008
sayfa sayısı: 35 (kod: ey-06/rp-01)
önceki yıllarda yani çalıştığım dönemde yıl bitince, hastane, merkez ve dernek/vakıf çalışmalarından oluşan, aslında büyük bölümünü yaklaşık 1992’den beri benim hazırladığım ortak bir "yıllık rapor" kaleme alır, sonra bunu çeşitli kişi ve kurumlara gönderirdik.
ben de kendi adıma işle ilgili yaptığım çalışmaları oraya kaydeder ve bütüncül bir şekilde görür ve değerlendirme olanağı bulurdum.
emekli olduktan sonra artık bir "resmi çalışma"m yok. ama boş durmuyor ve sürekli olarak bir şeylerle uğraşıyor ve bir şeyler yapıyorum. dahası bu yıl yani 2007 yılı benim yeryüzünde bir insan olarak varlığımın da 50. yılıydı. gerçi buraya yazacaklarım bu elli yıllık ömrün bir raporu anlamına gelmemeli. ileride belki böyle bir raporu da yazma olanağı bulurum ama şimdilik 50. yaş günümün bulunduğu bu yıl içinde yapılanları "rapor" tarzında ortaya koyarak kendimi değerlendirebilirim diye düşündüm ve bu işe soyundum. aslında bir örnek oluşturmak bağlamında hazırladığım bu raporda "kişisel tarihim"in bir bölümünü bulacaksınız. raporla ilgili bir yazıya buradan ulaşabilirsiniz.

  geri  

 

 

 

 

bu sayfa en son 08.01.2014 tarihinde güncelleştirilmiştir.